Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Turvapõrandad

Turvapõrandad

Paljude vigastusega lõppevates õnnetustes, libastumistes ja komistamistes süüdi olevatel põrandatel on, mille eest vastutada. Libastumine ja komistamine on töökohtadel vigastuste kõige tavalisemad põhjused. Forbo ohutut põrandat valides saab libastumistest põhjustatud õnnetuste hulka märgatavalt vähendada.

Forbo turvapõrandad valikus on meie Stepi vinüülikollektsioon, millel on garanteeritud eluaegne libisemist takistav võime. See pakub unikaalseid lahendusi kasutamiseks ka märgades ruumides.

Turvapõrandad
 • Surestep Original 171712
  Safety vinyl Step

  Step Safety vinyl

  Ohutus. Kujundus. Usaldus. Kollektsiooni Step jaoks esitleb Forbo oma uut ainulaadset ja uuenduslikku libastumisvastast sarja Step Crystals, milles on suurepärane libastumiskindlus ühildatud selge ja ereda väljanägemisega. Osakestega rikastatud põrandakate on toote kasutusajal libastumisvastaste omadustega, panustab puhtasse ja värskesse kujundusse ning säästab keskkonda.

 • Allura Safety
  Allura Safety

  Allura Safety (LVT)

  Lõpuks ometi ohutu moodulpõrand, mis näeb hea välja! Juhtuma hakkab maagilisi asju, kui meie Allura luksuslikud vinüülplaate kombineerida Forbo uuendusliku libastumiskindla põrandakattega Step. Allura Safety, mis ühendab endas Step Crystalsi ja meie kõige otstarbekama Allura disaini, on esimene põrandakate, milles LVT (imitatsioonkatted ehk Luxury Vinyl Tiles, LVT) välimus ja omadused on kombineeritud Stepi põrandate ohutusomadustega.