Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
weave

Äärmiselt mitmekülgne tekstuurne silmusplaatvaip Weave ühendab endas vormi ja funktsiooni. Praktilise ja vastupidava Weave’i iseärasuseks on peen suunatud kiud, mis täiustatuna kontrastse mitmekordselt korrutatud lõnga kasutamisega loob unikaalse tekstuurvälimuse.

Olles kavandatud kasutamiseks äri-, puhke-, esindus- ja avalikes interjöörides, on Weave'i saada 19 värvitoonis ning see sobib rullvaiba moodi, malekorras või veerandpöördeliseks paigalduseks. Weave on tehtud 100% Econyli ketrusvärvitud nailon 6-st, mis tagab toote välimuse säilimise kogu põranda kasutusea jooksul.

Toode

Tessera Weave

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Plaatvaiba konstruktsioon

silmusvaip

Standardse silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitama oma head väljanägemist hoonete kõige nõudlikemates rohke käidavusega kohtades, nagu koridorid ja vastuvõtualad. Tekstuursed silmusvaibaplaadid pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava konstruktsiooniga.

Loop pile construction