Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
rippleweave²

Nimi Rippleweave2 väljendab täiuslikult selle tippklassi kaubandusinterjööride ja haiglakeskkonna jaoks välja töötatud luksusliku plaatvaiba rikkalikku lainjat tekstuuri. Tessera on viinud nüüdisaegse taftimistehnoloogia Infinity CMC kaardistamata territooriumile ja loonud keeruka tekstuuriga silmusplaatvaiba, mis voogab üle põranda, jättes eksimatult mulje küllusest ja pakkudes jalgadele ülimat mugavust.

Rippleweave'i rikkaliku, puudutamisel tajutava tekstuuri saavutamiseks lisatakse silmusvaiba keerukasse mitme kõrgusega karuspinna koesse rasket neljakordset täielikult lahuses värvitud Antron® Lumena polüamiidkiudu. Tulemuseks on suure koormuse jaoks sobiv plaatvaip, mis ei sarnane ühegi teisega. Sellel on väga hea massiga karusriie – 950 g/m2 – ja välisilme püsib kaua.

Toode

Tessera Rippleweave²

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Plaatvaiba konstruktsioon

silmusvaip

Standardse silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitama oma head väljanägemist hoonete kõige nõudlikemates rohke käidavusega kohtades, nagu koridorid ja vastuvõtualad. Tekstuursed silmusvaibaplaadid pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava konstruktsiooniga.

Loop pile construction