Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Imitatsioonkatted

Forbo Allura imitatsioonkatete kollektsioon pakub teile ehtsate naturaalsete puit- ja kivipõrandate esteetilisust, kuid tagab samas tugeva ja vastupidava imitatsioonkatte eelised: soe jalgealune, heli summutav, tugev ja kauakestev, lihtsalt paigaldatav ja hooldatav.

Kõik Forbo Allura kollektsioonid on uuendatud ja igaühel on oma eripärased omadused alates kinniliimitavast põhimikust ja esinduslikest kollektsioonidest ning lõpetades lahtiselt paigaldatavate plaatide ja kinniklõpsatavate lahendustega, aga ka suure käidavusega alade jaoks loodud tugevate täismaterjalist võimalustega.

Imitatsioonkatted
 • Allura Wood w60350 & w60354
  Allura

  Allura

  Over the past decade Allura Luxury Vinyl Tiles has established itself as one of the most popular brands in our product portfolio. Allura LVT offers over 100 designs in a wide variety of plank and tile sizes. Excellent dimensional stability, lasting protection, endless design possibilities. Discover our exciting new Allura ranges Wood, Stone and Abstract.

 • Allura Flex 1651
  Allura Flex

  Allura Flex loose lay tiles

  Forbo Allura Flex loose lay tiles are high quality, dimensionally stable, heterogeneous vinyl tiles that are specifically designed for loose lay installation. The combination of a glass fleece carrier and mutiple calendered layers makes Allura Flex LVT unprecedented in strength, performance and quality.

 • Allura Flex Decibel Waiting Room
  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel

  18 erksa värvi valikuga Allura Flex Decibel näeb suurepärane välja ja vähendab löögiheli 19 dB. Kuigi Allura Flexi lahtiselt paigaldatavad plaadid on palju kergemad kui tavalised plaadid, pakub uuenduslik kahekordne klaasfiiberkonstruktsioon samasuguseid kiirpaigaldusomadusi ja dimensionaalset stabiilsust.

 • Allura Colour C68019
  Allura Colour

  Allura Colour

  Allura Colouri plaadid on ainulaadsed tihedalt kokku pressitud homogeense koostisega põrandaplaadid, mis tagavad suure käidavusega kohtades erakordse vastupidavuse.

 • Allura Click cc60085
  Allura Click

  Allura Click

  Are you looking for realistic wood and stone designs that are easy to install? Our renewed Allura Click LVT collection offers you just that. 38 elegant designs that can be quick and easily installed thanks to our proven and patented click system. Protected by our exclusive lacquering system your Click floor will not only look great, it will also stand the test of time.

 • Allura Click Decibel CD60300
  Allura Click Decibel

  Allura Click Decibel

  Näeb hea välja ja kõrvadele veelgi nauditavam! Allura Click Decibel on uuenduslik kombinatsioon tavalisest Allura LVT imitatsioonkattest stabiilse helisummutava aluskihi peal, mis koosneb HDF-plaadist ja Forbo PU-st. Tulemus: heli neelav klõpsuga kinnitatav põrandakate, mille ümbritseva müra helisummutus on 19 dB. Hõlpsasti kasutatav klõpsutehnoloogia teeb paigaldamise lihtsaks mahakallutatava lukustussüsteemi abil.

  Allura Click Decibel on uusim täiendus meie Clicki tooteportfellile ja see pakub suurt helisummutusvõimet. See ainulaadne imitatsioonkatete sari koosneb 21 rikkalikust silmatorkavast värvitoonist, hõlmates 17 puidu- ja 4 kivikujundust.

 • Synergy Marbled_7910114_1453_3209_detail1
  Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid

  Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid

  3 kujundust, 3 kuju, 3 tekstuuri ... 1 terviklik töökohapõrandakate.
  Synergy ühendab Tessera vaibaplaadid Allura Flexi vinüülplaatidega ja pakub kolme kujunduselementi ühes sarjas: jooneline Seagrass plankude kujul, värvikas ja väga tekstuurne Hybrid suurte nelinurksete plaatidena ning vähendatud Marble traditsiooniliste ruutudena. Igaüht neist kolmest elemendist on täiendatud Tessera Clarity sarja puhaste värvidega.

Euroopa toodang

Euroopa toodang

Forbo Allura kollektsioonid toodetakse Euroopas ülimoodsatel tootmisliinidel, mis tagavad ülimalt hea mõõtmete stabiilsusega ja hea kvaliteediga toote. Tänu tootmises kasutatavale taastuvenergiale ja 100% taastöötlusele on LVT kõige jätkusuutlikum alternatiiv.

Forbo Allura on loodud klaasfiiberkihist põhimiku ümber, mis koos erinevate keerukate lisakihtidega, sh kalandreeritud aluskihiga, sisaldab ringlusse võetud materjali ning tagab täiusliku printimis- ja sissepressimisaluse meie kujundajate loodud elutruudele mustritele. Kõik printimised on tehtud veepõhiste tintidega ja kulumiskiht on loodud viimistlustega, mida on kasutatud meie projektide vinüülkollektsioonides, mille vastupidavust on tõestatud kõvasti üle aastakümne.

European production

LRV ja NCS-i koodid

LRV ja NCS-i koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

LRV&NCS

Allura kujundamine

Allura kujundamine

Allura kollektsiooni loomine oli põnev teekond, mille jooksul meie kujundusmeeskond ühildas omavahel nii kujunduse ja arhitektuuri suundumused kui ka looduslike materjalide kasutuse. On palju viise, kuidas põranda kujundus mõjutab keskkonda. Põrandad võivad olla külmad, tagasihoidlikud ja märkamatud, andes igale ruumile oma iseloomu. Põrand võib olla ka väärikalt domineeriv, mis annab tugeva aluse muudele kujunduselementidele. Tänapäeva põrandad kipuvad olema sageli mängulised ja kooskõlas keskkonnaga. Tahvlite suuruste, värvide ja materjalide väljenduslikkuse kombineerimine ja sobitamine aitab luua isikupäraseid põrandaid. Allura kollektsioon on kujundatud nii, et pakkuda võimalikult suurt valikut põrandaid.

ThomasDorothe_0118488_HD

Allura ja keskkond

Allura ja keskkond

Hoolikalt valitud toormaterjalid
Allura on valmistatud hoolikalt valitud ühtlase koostise ja kvaliteediga toormaterjalidest. Asjaolu, et toote erinevad kihid on loodud meie enda tehases ja tootmiseks ei kasutata mingeid eeltoodetud täite- ega kattekihte, tähendab, et tootmise käigus ei teki mingeid toormaterjali ülejääke.

Ftalaadivaba
Kõik Allura kollektsioonid on loodud silmas pidades rangeid keskkonnanõudeid ja kõik Allura sarja kollektsioonid on ftalaadivabad.

Ringlussevõtt
Allura sisaldab samuti ringlusse võetud materjali, mida kasutatakse kõikide sarjade põhimikes. Allura puhul kasutatakse ainult meie Allura sarjade jäätmeid, millega saame tagada, et ka kogu ringlusse võetud materjal oleks ftalaadivaba.

1286x966_Vinyl_with_drawings

Põrandakatmise kunst

Põrandakatmise kunst

Forbo Allura kollektsioon esitab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal. Imitatsioonkatted (LVT) on uus väljatöötatud põrandakatete liik, mis on valmis võitma oma kohta kõikides kasutusvaldkondades. Ükskõik, kas tegemist on jaemüügi-, vabaaja-, majutus-, büroo- või haridus- ja tervishoiuasutustega, LVT on tuntud kui lihtsalt paigaldatav, lihtsalt hooldatav ja vastupidav põrandakate, mis näib ja tundub samaväärsena oma naturaalsele eeskujule, kas siis puidule, kivile või mõnele tehismaterjalile. Suundumuste arenedes on LVT-toodete pakkumine uskumatult laienenud.

Nüüd on aeg tunnustada nende toodete kvaliteeti. Forbo Allura LVT on pikaajalise kestvusega, selle omalaadne kujundus on loodud loodusliku algupärani viimistletud puidutekstuuri ja reljeefiga, mis annab algupäraga võrdväärse ehtsa koopia. Kuigi kujundus tekitab huvi ja loob valitud keskkonna, on olemas ka muid olulisi näitajaid, millele avalikud põrandad peavad vastama. Veatu paigaldus, laitmatu mõõtmete stabiilsus, lihtsalt hooldatavad ja ilma lisapoleerimise või sagedase hooldamiseta väga heas korras hoitavad põrandad.

Allura LVT moodboard