Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sarlon
uni

Sarlon Uni pakub laia valikut Uni värve, mis võimaldab luua elavat ümbrust.

Sarlon Uni on väga hästi kombineeritav muude kollektsioonidega, nagu Sarlon Code Zero ja Sarlon Topography. Kombineeri ja sobita. Kombineeri ja mängi. Lase oma kujutlusvõime valla.

Toode

Sarlon Uni 19db

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik tugi- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna oma väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saad tootega seotud dokumente alla laadida. Dokumentide allalaadimiskeskus

Siit saad kohe alla laadida ka Acoustic vinyl tehnilise tabeli Sarlon Acoustic

Sarlon Acoustic TS cover

Brošüür

Brošüür

Loe veel Sarlon Acoustic kohta.
Kas soovid Sarlon Acoustic kohta rohkem lugeda? Palun laadige alla meie brošüür. Acoustic vinyl

Sarlon Acoustic brochure cover

Hooldusmeetod Forbo FloorCare

Hooldusmeetod Forbo FloorCare

Hooldusmeetod Forbo FloorCare
Forbo kollektsioon Project Vinyl on tänu siledale ja ülimalt kestvale PUR-kattekihile lihtsalt puhastatav ja hooldatav.


Vaata lisatud põranda hoolduse ja korrashoiu juhendit. Eternal cleaning

Floorcare method

LRV ja NCS-i koodid

LRV ja NCS-i koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.
NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.

Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

ncs-index

Paigaldus

Paigaldus

Project Vinyli põrandakatte paigaldus

Kvaliteetne paigaldus on ülimalt tähtis põrandakattematerjali muretu ja pika kasutusea tagamiseks.

Aluspõranda ettevalmistus
Vastupidava Forbo põrandakatte paigaldus algab aluspõrandast, mis peab olema kuiv, jäik ja sile. Forbo Europlan on täiuslik tasandussegu. Forbo Quickfit on kiire asendussüsteem aluspõranda rajamiseks, eriti olukordades, kus on nõutud mürasummutus.

Lisateavet Forbo Flooringu põrandakatete Project Vinyl paigalduse kohta leiate dokumendist.Dokumentide allalaadimiskeskus

Project vinyl installation.

Seotud kaubamärgid